czwartek, 5 lutego 2015

45. Rok Justin

Cześć :)

Dłuższy czas nie wstawiałam żadnych nowych postów, za co przepraszam, ale po prostu nie miałam na to czasu. Dość często zdarza mi się wyjeżdżać na zawody skoków narciarskich i są to przeważnie wyjazdy kilkudniowe, więc na inne rzeczy już nie ma czasu :). W tym sezonie odwiedziłam Strbskie Pleso aby oglądać zawody Fis Cup, które się tam odbyły, później CoC w Wiśle i oczywiście Puchar Świata w Wiśle i Zakopanem, a kilka dni temu wróciłam z CoC w Zakopanem :). A to jeszcze nie koniec sezonu ;)

Po serii autografów od bardzo znanych skoczków postanowiłam pokazać Wam autograf od trochę mniej znanego zawodnika, startującego głownie w Pucharze Kontynentalnym i pojawiającego się od czasu do czasu w Pucharze Świata. Chodzi mi o młodego reprezentanta Słowenii - Roka Justina.

W swojej karierze już kilka razy stawał na podium, jest nawet złotym medalistą Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży, więc jest to nie małe osiągnięcie.
Rok jak z resztą chyba każdy Słoweński skoczek nie zbyt chętnie podchodzi do fanów w czasie konkursu, ale po zakończeniu rywalizacji nie trudno jest go przekonać żeby podszedł. Sprawia wrażenie trochę nieśmiałego, ale może tylko mnie się tak wydaje :). Ja ogólnie bardzo go lubię i liczę na to, że będzie piął się coraz wyżej w klasyfikacji generalnej :)

Z tego co wiem Rok jak na razie nie ma swoich kartek, więc poprosiłam go o podpisanie zdjęcia mojego autorstwa. Nawet się ucieszył, że znalazł się ktoś kto przygotował zdjęcie ;)


Aktualizacje: Stefan Kraft, Dimitry Vassiliev, Gregor Deschwanden, Thomas Diethart, Andreas Wank, Krzysztof Miętus

13 komentarzy: