piątek, 18 kwietnia 2014

10. Peter Prevc

Myślę, że nie muszę wspominać tegorocznych osiągnięć tego słoweńskiego zawodnika :). Napiszę za to, że naprawdę cieszą mnie jego wyniki, bo bardzo go lubię i życzę mu jak najlepiej. Mam nadzieję, że w następnym sezonie będzie prezentował równie wysoką formę.

Autograf od Petera można uzyskać w bardzo prosty sposób, pisząc maila na adres: peterprevc@gmail.com28.07.2014

Podczas trwania zawodów bardzo ciężko jest sprawić, żeby Peter podszedł do zdjęcia, czy do podpisania czegokolwiek, ale po zawodach nie ma z tym raczej problemu. Chętnie podpisał moje zdjęcie :)


17.03.2015

Autograf zdobyty dzięki wymianie :). Karty od Elana nie należą do najpiękniejszych, ale mimo to miło je mieć w swojej kolekcji.


14 komentarzy:

 1. Gratuluję ! :D ja wciąż czekam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje! :) dodałam twój blog do obserwowanych :) Zapraszam do mnie: http://autografydominiki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj :)
  Co napisalas w meilu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałam w miarę krótką wiadomość w której się przedstawiłam i pogratulowałam Peterowi osiągnięć, na końcu zamieściłam swój adres :)

   Usuń
  2. I poprosiłam o autograf oczywiście ;)

   Usuń
 4. Gratuluje!

  Ile czekałaś mniej więcej na kartke? I czy Peter odpisuje na e-maile zanim wysyla?

  Pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętam, że czekałam mniej niż 2 tygodnie, ale słyszałam, że czas oczekiwania jest przeróżny. Czasami w ciągu kilku dni przychodzi, czasami trzeba czekać znacznie dłużej :)
   Nie odpisuje na maile :), nie wiem nawet czy sam Peter je czyta, ale nawet jeśli tak to raczej nie byłby w stanie na to wszystko odpisać :)

   Usuń