środa, 11 czerwca 2014

29. Robert Kranjec

Dawno nie dodawałam autografu od żadnego Słoweńca, także dzisiaj postanowiłam pokazać Wam podpis od Roberta Kranjca. Osobiście bardzo lubię tego skoczka i nie chciałabym żeby zdecydował się zakończyć karierę sportową jeszcze przez co najmniej kilka lat ;). Sam z resztą powiedział, że będzie skakał dopóki będzie prezentował odpowiednio wysoki poziom, więc pozostaje mi jedynie trzymać kciuki za jego wysoką formę.

Wiem, że wiele osób mówi, że Robert niechętnie rozdaje autografy i ciężko jest zdobyć jego podpis, ale ja nie miałam z tym jak na razie problemu. Może mam po prostu do niego szczęście ;)

Dwa pierwsze autografy są na złożone na zdjęciach.
POSZUKUJĘ autografu Roberta Kranjca na karcie Fischer. Jeśli ktoś taki ma i byłby ewentualnie chętny się wymienić to bardzo proszę o kontakt. Myślę, że można by się dogadać ;)

★ W zakładce wymiana pojawiły się nowe autografy! 

★ Nowy autograf w poście Andreas Kuettel


07.09.2014

W końcu udało mi się zdobyć autograf Roberta na karcie fischer :). Pochodzi on z wymiany, za którą bardzo dziękuję, bo naprawdę długo poszukiwałam tego egzemplarzu i ciesze się, że w końcu trafił do mojej kolekcji :)19 komentarzy: