wtorek, 6 maja 2014

18. Vincent Descombes Sevoie

Następny autograf, który wam zaprezentuję należy do skoczka z Francji, a mianowicie Vincenta Descombes Sevoia. Nie jest to mój ulubiony skoczek, właściwie nie mam o nim konkretnego zdania, czasami wydaje mi się miły, czasami sama nie wiem ;). Ale oczywiście zależało mi na posiadaniu jego autografu na kartce a nie tylko stronie z bloku technicznego jak z resztą od wielu zawodników. Nie spotkałam się na zawodach z tym żeby Vincent rozdawał własne kartki, więc z miłą chęcią skorzystałam z adresu korespondencyjnego i napisałam prośbę. Autografy dostałam już po 18 dniach, więc myślę, że dość szybko :). Dostałam dwie kartki.


★ Dostałam ostatnio kartkę od Maćka Kota, której wcześniej nie miałam także ten post został wzbogacony o nowy autograf :)

★ W zakładce wymiana znajdują się dwa autografy skoczkiń narciarskich, które z miłą chęcią wymienię na jakiekolwiek autografy skoczków, ponieważ nie zbieram takich podpisów :)

17 komentarzy:

 1. Vincent jest spoko! ;) Może jestem nieobiektywna, bo go lubię, ale na pewno autografów nie skąpi. Rok temu w Wiśle rozdawał kartki po ostatnim skoku, ale nie ogarnął tematu i chciał je na bieżąco podpisywać... Naiwny. ;)
  Mam nadzieję, że też dostanę odpowiedź z Francji.
  Gratuluję kartek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurczę, to może ja po prostu nie mam szczęścia do niego na zawodach, załapałam się tylko na zwykły podpis, no nic, może na LGP pójdzie mi lepiej ;)

   Usuń
 2. Halo Hans, ja też takie mam.
  Gratulacje :)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Halo Hans, ciekawe skąd masz? ;D
   Ja dzisiaj dostałam Hlavę, przebija wszystko :D

   Usuń
 3. Gratulacje!
  Ja posiadam jedynie na kartce z zeszytu ;c
  Pozdrawiam i dodaję :)

  OdpowiedzUsuń