poniedziałek, 2 czerwca 2014

26. Marinus Kraus

W dzisiejszym poście zdecydowałam się pokazać Wam podpis od Marinusa Krausa, zdobywcy złotego medalu w drużynie na tegorocznej Olimpiadzie. W kadrze narodowej jest dopiero od tego sezonu, a po raz pierwszy w Pucharze Świata pojawił się niedawno, bo w 2013 roku, ale Ci, którzy oglądają Puchar Kontynentalny kojarzą go na pewno od dłuższego czasu. Moje wrażenie względem niego są bardzo pozytywne, bo uważam go za naprawdę sympatycznego i utalentowanego zawodnika. Mam nadzieję zobaczyć go w Wiśle tego lata :)

Na zawodach Marinus jest raczej dość cierpliwy w kwestii rozdawania autografów, więc nie ma zbyt wielkiego problemu żeby dostać jego podpis. O podpisanie zdjęcia poprosiłam Marinusa podczas treningów na Čerťáku :)

Aby otrzymać jego autograf należy napisać na adres:
Trzeba dodać IRC.
Claudia Kecht
c/o Marinus Kraus
Kunstmühlstrasse 21
83026 Rosenheim
Germany


★ Dostałam nowy autograf od Stefana Krafta, więc ten post został o niego wzbogacony :)


07.09.2014

Do mojej kolekcji trafił następny autograf Marinusa. Jest on na nowej karcie fischer. Jak wiadomo karty fischer są moją ulubioną serią, więc bardzo się cieszę z każdego następnego egzemplarzu :). Autograf widoczny powyżej (drugi od góry).

20.02.2015

Napisałam do Marinusa jeszcze jedną prośbę, ponieważ bardzo spodobała mi się jego nowa karta. Marinus mile zaskoczył mnie dedykacją i smiley face'm, który narysował :)


17 komentarzy: